Türk Pop müziği radyosu dinle

Türk Pop müziği radyosu dinle

Radyo Platformunun sloganı" Popüler Türkçe Müzik" tir. Günlük yayın akışı en iyi, en yeni, en popüler ve en unutulmayan Türkçe pop şarkılardan oluşan listelerimiz Radyo Platformu Türk Pop Müziği artık siz değerli dinleyicilerimizle .. Kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği teknolojik yeniliklerle standartları belirleyen Radyo Platformu bugün Türkiye'de en radyo kanalı olma çabalarını sürdürüyor.  Radyo Platformu İnternet üzerinden de tüm dünyada dinlenebilmektedir. Modern ve farklı müzik çeşitlerinin var olduğu radyo kanallarımızla modunuza göre kanalınızı seçin.


Modern yayıncılık anlayışı, popüler şarkıları ve tecrübeli dj leriyle beğeni toplamaya devam ediyor. Müziği ve programcılarıyla olduğu kadar haber bültenleriyle de dikkat çekiyor.
Gün boyunca her yaştan her kesimden dinleyiciye hitap eden yayınları ve pop şarkılara yer veren müzik akışıyla en çok tercih edilen radyolar arasında üst sıralarda yer alıyor. Sivil teknik cihazlarının yanı sıra, 1997 yılında bilgi işlem teknolojisini de yayın sistemine katarak bu konuda girişimde bulunan çok az radyodan biri olma özelliğine de Radyo Platformu, sınırsız radyo seçeneği ve güncel haber ve magazin bilgileri ile sizin yanınızdadır.


Radyo Platformu Türk pop müzik türü ağırlıklı olmak üzere müzik yayını, kesintisiz sürdürüyor. 2016 yılında en güncel ve popüler Türkçe pop şarkıların listelendiği tek adres Radyo Platformu Türk pop kanalıdır. Sırdaşınız, dostunuz, yol arkadaşınız… Canlı ve dinamik yayıncılık anlayışı, liste parçaları, en çok istek alanlar…

Türkiye’ nin her yerinde, internet üzerinden bütün dünyada...