TOM CRUISE NEDEN YAŞLANMIYOR

TOM CRUISE NEDEN YAŞLANMIYOR

Hollywood'da en çok merak edilen konuların biri de Tom Cruise'un neden hala yaşlanma belirtisi göstermediği. Ünlü aktör 53 yaşına gelmesine rağmen, birçok yaşıtından çok daha genç bir görünüm sergiliyor. 

Hakkında; üyesi olduğu Scientology tarikatına ait gizemli sırları bulunduğu da dahil birçok teori üretilen bu konuyu Cruise'un oyuncu arkadaşı Cuba Gooding Jr aydınlığa kavuşturdu.

Geçtiğimiz hafta Andy Cohen'in sohbet programına konuk olan Gooding Jr, Cruise'un kesinlikle kozmetik gelişmelerin nimetlerinden yararlandığını söyledi. 

Gooding Jr şunları anlattı: "Ne yaptırdığını bilmiyorum ama bir keresinde onun evine gittiğimde gördüklerimi hatırlıyorum. Kapıyı bana açtığında bütün yüzü kıpkırmızı küçük noktalarla oluydu. Ona iyi olup olmadığını sordum. Tom da bana "Senin gelmeni beklemiyordum" diye yanıt verdi.

Cuba Gooding Jr, Tom Curise'un yüzündeki o kırmızı noktaların enjeksiyor izleri olduğundan emin olduğunu de belirtti.

Bütün bunlar da akıllara Cruise'un yüzünün belli bölgelerine dolgu yaptırdığı düşüncesini getirdi.

Ya da aktör özellikle kadın ünlülerin kullandığı "kendi kanıyla gençleşme" yöntemini uyguluyor. Kim Kardashian, Bar Refaeli gibi ünlülerin son yıllarda çok rağbet ettiği bu yöntemde kişiden alınan kan iğneler yardımıyla yüzüne zerkediliyor. Böylece cilt çok daha parlak ve taze görünüyor.